We wtorek 21 kwietnia bibliotekę odwiedziła klasa 1a ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowcu. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zasadami korzystania z biblioteki oraz naszym księgozbiorem. W czytelni rozmawialiśmy o tym, jak dbać o książki i dlaczego warto czytać od najmłodszych lat. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały własne, kolorowe zakładki do książek. Na zakończenie uczniowie mieli okazję zapisać się do biblioteki oraz wypożyczyć wybraną przez siebie książkę. Mamy nadzieję, że była to pierwsza z wielu wizyt i początek pięknej czytelniczej przygody.
Lekcja biblioteczna - klasa 1a
Utworzono dnia 22.04.2026
Lekcja biblioteczna - 21.04.2026 r.
Utworzono dnia 22.04.2026, 16:51













